Obrazy

Svoje pocity otvorené voči okolitému svetu zobrazujem v obraze, ktorý sa snažím prispôsobiť do dnešného pretechnizovaného sveta.

AKTUÁLNA PONUKA

ObrazyPre Váš interiér

ZRKADLÁ

Zrkadlá môžu byť súčasťou Vašich interiérov. Okrem ich úžitkovej hodnoty a optického zväčšenia priestoru môžu byť aj príjemným estetickým doplnkom interiérov

AKTUÁLNA PONUKA

ZRKADLÁPre Vašu krásu

DOPLNKY

Zariaďte si byt moderne a štýlovo, bytové doplnky vám k tomu pomôžu. Štýlové bytové doplnky Vám okrem zaktraktívnenia interiéru aj zlepšia Vašu náladu.

Napíšte nám

DOPLNKYPre krajšie bývanie

Janka Valeková - výtvarný design

Janka Valeková

Janka Valeková, výtvarný dizajn, interiérový dizajn, reliéfne obrazy, zrkadlá, interiéry, doplnky pre pekné bývanie

Každý môj obraz je impulz, ktorý začína prvým nápadom, postupuje formovaním a končí sa posledným ťahom štetca. Keby som vedela vopred, ako bude obraz vyzerať, bolo by to príliš nudné.

Spokojní zákazníci

 • "Milá Janka, ďakujem Ti veľmi pekne za krásny obraz, ktorý vyplnil môj interiér a oživil ho farbami a zaujímavým motívom. Ďakujem!"

  Jaroslava

 • "Janka, ďakujem Vám za zrkadlo, krásne vyplnilo miesto a rozžiarilo celú izbu. Nech sa Vám darí! Ďakujem Zuzana"

  Zuzana

 • “Ďakujeme za zrkadlo, včera sme to dostali a už aj zavesili, je prekrásne! Potom Vám môžem poslať fotku keď to odfotime.”

  Gabriela

 • "Dobrý večer. Obraz je veľmi pekný. Zatiaľ veľmi pekne ďakujem. S pozdravom Jara."

  Jaroslava

 • "Tento obraz mám ze Slovenska od malířky Janky Valekový. Tento obraz mě hned oslovil jsem rád, že jsem jeho majitelem. Tomáš"

  Tomáš

   

  Najnovšia ponuka

  Podkategórie